آموزش رایگان, مقالات

آموزش کیف

آموزش کیف

سلام خدمت شما هنر دوستان عزیز، در ادامه آموزش های رایگان سایت بافت تی تی baftetiti.com امروز آموزش کیف زیبایی راکه با مکروه بافته میشود برای شما اشتراک گذاری می کنیم.

آموزش کیف

آموزش کیف دستی تقدیم شما ،امیدواریم ببافید و لذت ببرید. برای این کار از دو رنگ مکرومه استفاده می کنیم ما از مکرومه دو سوزنه استفاده میکنیم.
ضخامت مکرومه بستگی به خودتان دارد و می‌توانید مکرومه نازک تر یا ضخیم تر استفاده کنید از قلاب شماره ۳ برای بافت این کیف استفاده میکنیم.

حلقه دسته کیف که میتوانید از فروشگاها تهیه کنید یا بصورت انلاین سفارش دهید.

برای سفارش حلقه کیف بافی کلیک کنید.

ابتدای بافت کیف

در ابتدا ۳۰ زنجیره می زنیم توی زنجیره آخر سه پایه کوتاه ببافید.پایه اول از این پایه های سه تایی یک نشانه بگذارید روی هر کدام از زنجیره ها یک پایه کوتاه ببافید تا به انتهای زنجیره ها برسید.

زنجیره آخر سه پایه کوتاه ببافید روی پایه اول از پایه های سه تایی یک نشانک بگذارید.دوباره روی هر پایه یک پایه کوتاه بافتید.(توجه کنید پایه های کوتاه را رو به روی پایه های بافته شده می بافیم.)

برای دیدن فیلم بافت کلیک کنید.

 

آموزش کیف

آموزش کیف

وقتی همه پایه ها را بافتیدو به نشانک رسیدید وتوی خانه نشانک۲ پایه کوتاه ببافید.روی هر کدام از پایه های سه تایی دو پایه کوتاه ببافید.

دیدن مدلهای آموزشی کیف

دیدن مدلهای آموزشی تریکو

دقت کنید نشانک را روی اولین پایه از پایه های جفتی سه تایی قرار دهید( شش پایه)دوباره روی هر کدام از پایه های تکی یک پایه ببافید تا به نشانک طرف بعدی برسیم.

روی پایه های سه تایی هر کدام دو پایه ببافید.(مجموع پایه‌ها ۶ پایه)(توجه کنید نشانک راروی اولین پایه از پایه‌های جفتی سه تایی قرار دهید.)
دوباره روی هر پای یک پایه ببافید تا به انتهای کارتان قسمت پایه های جفتی سه تایی برسید.

تعویض رنگ در قلاببافی

ما برای ادامه کاراز رنگ نارنجی استفاده می کنیم.شما می توانید کارتان را با هر رنگی که دلتان می‌خواهد یا به صورت تک رنگ با همان مکرومه قبلی ببافید.
ابتدا و انتهای رج را با یک پایه کور به همدیگر وصل کنید و دو زنجیره بزنید.توی حفره‌ای که زنجیره ها را زدید دوپایه بلندویک زنجیره بافید. سه پایه رد کنید توی پایه چهارم سه پایه بلند یک زنجیره ببافید.

دوباره ۳ پایه رد کنید توی پایه چهارم سه پایه بلند و یک زنجیره بزنید.(این بافت تا انتهای رج تکرارمیشود.)

آموزش بافتنی

آموزش

ادامه آموزش کیف

وقتی به انتهای کار رسیدید سه پایه رد می کنید وتوی زنجیره های دوتایی که اول رج بافته بودید قلاب را می‌برید و رنگ سفیدرا روی قلاب می اندازید و از توی دو حلقه رد میکنید.

دیدن مدلهای آموزشی شال و کلاه

دیدن مدلهای آموزش رومیزی

 

یک زنجیره بزنید و کار را برگردانید توی همان حفره‌ای که زنجیره زدید پایه کوتاه و دو زنجیره بزنید.
( توجه کنید رج قبلتر که با رنگ سفید پای کوتاه زده ایدو سه‌پایه رد داده بودیدپایه وسطی از آن پایه ها را بگیرید و و رویش یک پایه بلند ببافید.
توی فضای زنجیره ای کنار پایه یک پایه بلند ویک زنجیره بزنید. توی حفره بزرگ از ردیف نارنجی یک پایه بلند ببافید ردیف پایین از پایه های سه تایی که رد کرده بودیم با رنگ سفید بافته بودیم، سه پایه کوتاه زده بودیم پایه وسطی ازپایه کوتاه ها را بگیرید و یک پایه بلند روی آن ببافید.
مجدد یک پایه بلند در ردیف نارنجی کنار پایه هایی که بافته اید ببافید یک زنجیره بزنید.(این بافت ها انتهای رج تکرار میشود.)
نحوه چگونه بافتن را برای شما با ویدیو نمایش داده ایم.

لطفاً برای دیدن این قسمت از بافت کلیک کنید.

 

رج بعدی

داخل فضای زنجیره ای رج قبل یک پایه کوتاه دو زنجیره ببافیم روی پایه های ردیف قبل سه پایه بلند با رنگ نارنجی بافته بودید پایع وسطی را بگیرید و یک پایه بلند بزنید.
مجدد در فضای زنجیره‌ای ردیف سفید یک پایه بلند و یک زنجیره ببافید.توی فضای زنجیره‌ای بعدی از بافت سفیدتان یک پایه بلند ببافید.

ردیف نارنجی سه پایه بلند داشتید یک پایه بلند روی پایه وسطی از پایه های سه تایی ببافید.

مجدد یک پایه بلند در فضای زنجیره‌ای رنگ سفید تان بزنید یک زنجیره ببافید.(این بافت تا آخر رج تکرار میشود.)

دیدن مدلهای آموزش اشارپ

دیدن مدلهای آموزشی جاکلیدی

تعویض رنگ درآموزش کیف

وقتی که به آخر رج رسیدید توی زنجیره های ابتدای کارتان قلاب را فرو کنید و نخ رنگ نارنجی را داخل دو حلقه بکشید و تعویض رنگ را انجام دهید یک زنجیره بزنید کار را برگردانید.

توی فضای زنجیره‌ای که رج قبل زده بودید یک پایه کوتاه و دو زنجیره ببافید.پایین همین رج سه پایه بلند داشتیم روی پایه وسطی یک پایه بلند ببافید.

مجدد توی فضای زنجیره ای یک پایه بلند کنار پایه بلند های قبلی ببافید.یک زنجیره بزنید توی فضای زنجیره‌ای بعدی یک پایه بلند ببافید.

سه پایه ی پایین را مشاهده کنید یک پایه بلند روی پایه بلند وسطی ببافید.توی فضای زنجیره‌ای کنار پایه هایی که بافتید یک پایه بلند بزنید یک زنجیره ببافید و این بافت را تا آخر رج تکرار کنید.

تکرار رج تا رسیدن به اندازه دلخواه

دوازده تا سیزده رج این بافت را ادامه دهید تا بلندی دیوار به اندازه مورد نظر برسد.دقت داشته باشید که هر دو رج تعویض رنگ انجام دهید.

آموزش کیف

آموزش کیف

وقتی که بلندی دیواره کیف تان به اندازه دلخواه تان رسید برای رج انتهایی کار دوباره تعویض رنگ انجام می دهیم.
روی پایه بلند ردیف قبل از پایه های سه تایی پایه وسطی را بگیرید یک پایه بلند ببافید.روی پایه های سه تایی نارنجی روی هر کدام یک پایه کوتاه ببافید.
به فضای زنجیره‌ای که رسیدید، روی پایه های سه تایی ردیف قبل پایه وسط را بگیرید و یک پایه بلند بزنید.
مجدد روی پایه های سه تایی نارنجی هر کدام یک پایه کوتاه ببافید.( سه پایه کوتاه)تا انتهای رج این بافت تکرار می شود.
برای بهتر بافتن و سهولت در کار بافت ویدیوی این ردیف را برای شما به اشتراک گذاشتیم.

برای دیدن فیلم کلیک کنید.

روی هر کدوم از پایه ها یک پایه کوتاه بزنید بافتن پایه های کوتاه را دو رج ادامه دهید.وقتی به گوشه کیفتان رسیدید برای اینکه بند کیف را به آن وصل کنید نیاز دارید یک قلاب به کیف ببافید.
قلاب های فلزی را میتوانید از خرازی ها یا کاموا فروشی هایی که وسایل کیف بافی دارند تهیه کنیدولینک فروشگاه را هم در بالا برای شما گذاشتیم.

برای دیدن وصل کردن حلقه کیف کلیک کنید.

وصل کردن حلقه

قلاب را روی بافت تان قرار دهید و با پایه کوتاه قلاب را به کارتان وصل کنید.پایه کوتاه روی هز پایه یک پایه تا کاملاً به کارتان وصل شود.بافت دسته کیف را برای شما به صورت ویدیو به اشتراک گذاشتیم.

برای دیدن فیلم بافت دسته کیف کلیک کنید.

دسته ی کیف را می توانید به حلقه کیف بدوزید یا به وسیله قلاب به حلقه کیف وصل کنید.
این هم از کیف زیبای ما امیدوارم ببافیدو لذت ببرید.

آموزش کیف

آموزش کیف

عکس بافتهای های قشنگتون را برای ما در واتساپ به شماره 09338303196 اشتراک گذاری کنید، تا با افتخار در پیج قلاب تی gholab_titi به اشتراک بگذاریم.

دیدن پیج اینستاگرام ارتباط با ادمین و عضویت در کانال هه

دیدن مدلهای آموزش لباس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *